Darujte 2 % z daní nám, ďakujeme!

02.02.2014 13:19

Vážení občania, Bátovčania. Prichádza čas keď sa opäť budete rozhodovať kam poukázať 2 % z Vašich daní. Dobrovoľný hasičský zbor v Bátovciach je už 7. rok poberateľom 2 % z daní.  V posledných rokoch sa nám výrazne podarilo obmeniť a zmodernizovať vybavenie a techniku, tým sme lepšie pripravení včas Vám poskytnúť potrebnú pomoc v núdzi. Nemalá časť týchto prostriedkov putuje aj do práce s deťmi. Od roku 2012 vedieme v Základnej škole v Bátovciach Klub mladých hasičov. Za dva roky sa naše deti vypracovali a na súťažiach po celom okrese zaznamenávajú pekné úspechy. Stále väčšej obľube sa teší aj tradičná Hasičská Štefanská zábava či Súťaž dvojíc. Úzka spolupráca s obcou a občianskymi združeniami pôsobiacimi v obci zapríčinila, že máloktorá akcia za zaobíde bez našej pomoci. Či už ide o Stavanie mája, pálenie Jánskej vatry, pomoc pri budovaní náučného chodníka alebo pomoc pri organizácii kultúry v dedine. O dva roky oslávime 110. výročie založenia nášho zboru. Ako mohla jedna organizácia prežiť tak dlhý čas, dve vojny, ťažké časy? Hlavne vďaka ochotným ľuďom, ich pomoci a príspevkom. Teraz máte jedinečnú šancu pomôcť Vy nám prežiť ďalej!

 Kvalitnejšie, rýchlejšie a lepšie pomáhať môžeme najmä vďaka Vám, prispievateľom. Zákonnú povinnosť vyraziť na pomoc po ohlásení do desiatich minút v minimálnom počte štyria plníme s veľkou rezervou. Ak neveríte, dohodnite si s nami stretnutie a príďte sa presvedčiť na vlastné oči. Radi Vás privítame v našej zbrojnici, všetko poukazujeme a vysvetlíme ako fungujeme. Bližšie informácie o našej práci a možnosti poukázať 2 % z Vašich daní získate na stránke www.hasicibatovce.com. Darovanie 2 % Vás nestojí nič, len niekoľko minút času. A prečo darovať práve dobrovoľným hasičom? Na túto otázku si určite odpoviete, keď budete raz potrebovať našu pomoc. Darovaním Vašich 2 % z dane prispievate aj na ochranu svojho života, zdravia a majetku. Či nás uvidíte ponáhľať sa na pomoc niekomu alebo sa prídete zabaviť na niektorú z našich akcii vedzte, že to všetko robíme aj vďaka Vám.

 

Ďakujeme  

 

Dobrovoľný hasičský zbor Bátovce

Bátovce č. 2, 935 03

hasicibatovce@gmail.com

www.hasicibatovce.com